Archive for Marzec, 2009

Plener ślubny I&M

Posted in zdjęcia ślubne on Marzec 21st, 2009 by Anna Parys – Be the first to comment
Kontynuacją do poprzedniego wpisu jest kilka zdjęć z sesji plenerowej z udziałem tej przesympatycznej pary. Zdaniem I&M (i moim!) jednak warto było przemóc w sobie chęć pozostania w ciepłym łóżku w ten słoneczny, majowy poranek ;) A poniżej list od młodej pary: "Ślub to była dla nas niepowtarzalna chwila. Jednak dzięki Twoim zdjęciom - Aniu możemy ją przeżywać ponownie, za każdym razem, kiedy otwieramy album. I chociaż Twoja obecność z aparatem była Tego Dnia dla nas niezauważalna, ponieważ emocje związane z tą chwilą pozwalają zapomnieć o całym świecie, to prace, które stworzyłaś sprawiły, że Ty również stałaś się ważnym uczestnikiem tego wydarzenia. Zdjęcia nie tylko doskonale dokumentują przebieg Tego Dnia, ale również dzięki Tobie mają artystyczny wyraz. Niesamowity klimat, który im nadałaś pozwala nam w każdej chwili z dużą radością powrócić myślami do tego szczególnego dnia w naszym życiu. Wielkie dzięki za najfajniejszy prezent ślubny! I&M"

I&M

Posted in zdjęcia ślubne on Marzec 21st, 2009 by Anna Parys – Be the first to comment
O ślubie I&M dowiedziałam się przypadkiem. Pewnego dnia wpadłyśmy na siebie w pracy i po krótkiej rozmowie okazało się, że za tydzień moja znajoma bierze ślub :) Nie zwlekając zaproponowałam swój udział w tym ważnym dniu. I. początkowo nie była przekonana, ale po obejrzeniu mojego "dorobku" fotograficznego zdecydowała się zaryzykować ;) Ślub był na tyle kameralny na ile można to sobie wyobrazić. Swoją drogą fajnie było zobaczyć minę księdza zaskoczonego kilkuosobowym składem orszaku ślubnego ;) I&M, cieszę się, że mogłam być tego dnia z Wami :)

I już po wszystkim ;)

Ola

Posted in sesje indywidualne on Marzec 20th, 2009 by Anna Parys – Be the first to comment
Jedna z moich pierwszych "poważnych" sesji. Dla Oli także był to debiut przed obiektywem. Spisała się doskonale. Efekty naszej pracy poniżej.