Archive for Wrzesień, 2009

Salma – day 1

Posted in sesje indywidualne on Wrzesień 30th, 2009 by Anna Parys – Be the first to comment
Zgodnie z zapowiedzią, zapraszam do świata baśni tysiąca i jednej nocy. Salma, oraz znajoma, która mnie poleciła, przyjechały do mnie na zdjęcia aż ze Śląska. Spędziłyśmy razem dwa niesamowite dni. Dziewczyny, dzięki Wam stokrotne za to przemiłe babskie spotkanie, za wieczorne wspólne włóczenie się po mieście i całą resztę ;)

cdn...

chwila oddechu z AIR

Posted in inne on Wrzesień 24th, 2009 by Anna Parys – Be the first to comment

dźwięki, które usłyszysz dzwoniąc na mój telefon :)

sam wpis może mało fotograficzny ale klip wykonany techniką poklatkową troszkę go usprawiedliwia ;)

Dorota i Grzegorz

Posted in zdjęcia ślubne on Wrzesień 16th, 2009 by Anna Parys – Be the first to comment
Mam szczęście do sesji w upalne dni... Dla Doroty i Grzegorza nie stanowiło to jednak problemu bo ich temperatura wewnętrzna i tak była sporo wyższa w tym dniu ;) Poniżej kilka zdjęć z ceremonii, wesela i wyskoku na sesję plenerową do pobliskiego pubu.

i kilka plenerowych:

Salma – zapowiedź

Posted in sesje indywidualne on Wrzesień 1st, 2009 by Anna Parys – Be the first to comment
Przeczytałam gdzieś ostatnio te słowa "nie samymi ślubami fotograf żyje". W istocie, dawno nie robiłam nic innego... I choć fotografowanie uroczystości ślubnych i emocji im towarzyszących daje sporo satysfakcji, nie mogłabym całkowicie porzucić mojej działalności, nazwijmy to, artystycznej. Powiem więcej, bez niej nie mogłabym żyć! Poniżej mała zapowiedź tego, co działo się przez dwa szalone, upalne dni podczas ostatniego długiego weekendu. Czas ten spędziłam w towarzystwie niesamowitej tancerki orientalnej, Salmy. Poniżej jedna z ostatnich klatek z tego maratonu fotograficznego, kiedy zmęczone kilkugodzinną intensywną pracą wkroczyłyśmy do fontanny ;) Wkrótce więcej zdjęć!